Městská policie Česká Lípa


Gambler se dost divil
Už dlouho asi nic nevyhrál hráč, který zavolal na služebnu městské policie s tím, že v baru Hong Kong vyhrál 30 000 Kč, ale obsluha mu vydala jen část výhry. Strážníkům si pak stěžoval, že dostal kvitanci v podobě lístku bez razítka. On se obává, že o zbytek nevyplacených peněz přijde. Strážníci mu nemohli říci jinou informaci, než že je vyplácení výher z automatů po etapách běžnou praxí.
...

View on Facebook

Nechybí někomu?
Na lavičce u OD Andy byl nalezený dětský batůžek, v němž byl mobilní telefon, navigace Garmin a peněženka se smajlíkem.
...

View on Facebook

1 day ago

Městská policie Česká Lípa

Někdo otrávil dravého ptáka
Orlovec říční, jehož kroužek mu připnuli na nohu ve Stokholmu, ležel v rákosí v Dubici za bývalou nůžkárnou. Objevil jej rybář, viděl, že je zřejmě zraněný, a tak přivolal hlídku strážníků městské policie. Ti dravce uložili do velkého přepravního boxu a informovali odborníka z Ralska, který se ujal péče. Prohlídka veterinárním lékařem ukázala, že orlovec byl otrávený. Proto mu veterinář naordinoval antibiotika a dravec se zotavuje u ornitologa, který dává zprávy Městské policii Česká Lípa. Tento dravec je výborným lovcem ryb, dokáže se ponořit až do jednoho metru. V Česku jej můžeme spatřit v době jarního tahu.
...

View on Facebook

PES JE ZPĚT U SVÉHO MAJITELE.
V blízkosti veterinární ordinace v Děčínské ulici pobíhal pes, kterého strážníci odchytili. Jde o dlouhosrstého křížence, hnědé barvy s černými znaky. Pes měl na krku kožený obojek a čip číslo 967000002061197. Pes je umístěný v záchytném kotci.
...

View on Facebook

Pětici cizinců popíjejících v Barvířské ulici zaznamenala obsluha kamerového systému. Hlídka strážníků, která se za nimi vydala, je nalezla na lavičkách před Sportareálem. Nejprve jim prostřednictvím jednoho, který mluvil česky, vysvětlila, že konzumace alkoholu na veřejnosti je zakázaná. Pak si po krátkém odporu uklidili nepořádek, který kolem laviček udělali, a odebrali se k domovu.
(ilustrační foto pixabay.com)
...

View on Facebook