Karate Sport Relax

1 week ago

KARATE  SPORT RELAX

KARIN KOŠÍKOVÁ (KLUB SPORT RELAX) PŘIVÁŽÍ STŘÍBRO Z ME JKA.
Reprezentantka Karin Košíková (SPORT RELAX) vybojovala pro klub a město Českou Lípu stříbrnou medaili v kata týmu na ME v Srbsku. Spolu s Jarmilou Masopustovou a Lucií Köppelovou odváží další velký úspěch v podobě stříbra. Vítězkami jsou Němky. Máme radost, že si Karin vybojovala i bodované 6. místo v jednotlivcích.
Všem závodníkům děkujeme za skvělou reprezentaci a velký dík patří městu ČESKÁ LÍPA.Foto s kolegou Adamem Zdobinským (SPORT RELAX Děčín)
...

View on Facebook

1 week ago

ZÁVODNÍCI SPORT RELAX SI ODVÁŽÍ 14 MEDAILÍ !!!
5x zlato, 5x stříbro a 4x bronz
Fotogalerie: znami.rajce.idnes.cz/Pohar_nadeji_7.4.2018/

CHCETE BÝT SOUČÁSTÍ NAŠEHO ÚSPĚŠNÉHO KLUBU?
MY JSME TU 25 LET!!
PŘIHLAŠ SE JIŽ NYNÍ A REZERVUJ SI TAK MÍSTO NA NÁBOR V ZÁŘÍ.
Závodníci KARATE SPORT RELAX se zúčastnili Poháru Nadějí v České Lípě. Tato soutěž je silně obsazená mladými závodníky, kteří získávají první kontakt s karate, ale i ostříleným závodníkům.
Od nás se dařilo Janu Maliarikovi a Barboře Cupové, kteří si prohráli bronzovou medaili. O bronz přišli i ostřílenější závodníci David Minárik a Pavel Vácha v disciplíně kata.
Další nové naděje klubu začínají závodit : Pavel Pomikáček, Josefína Suchá, Ďurech Petr, Klaban Jakub, Myšička Zdeněk, Myšičková Nicol, Řehák František, Řeháková Ema, Váchová Daniela, Opočenská Ema
Nejúspěšnějším závodníkem byl Petr Zítko, který vyhrál zlato jak v kata tak i kumite a přidal do sbírky stříbro v kata týmu.

1 week ago

REPREZENTANTI KLUBU SPORT RELAX VEZOU CENNÉ KOVY Z ARAWAZA CUPU 2018 Německo.
1x zlato, 3x bronz v olympijském karate
znami.rajce.idnes.cz/Arawaza_Cup_Germany_7.4.2018/

V sobotu 7.4. vycestovali naši 3 reprezentanti klubu SPORT RELAX Bára Znamenáčková, Áďa Šinerová a David Kavalír do německého Halle. I přes 4 hodiny cesty a vstávání ve 3 hodiny ráno, podala trojice borců skvělý výkon a jsme nadmíru spokojeni. Arawaza cup, olympijské karate, 1 000 závodníků a my DO ČESKE LÍPY VEZEME 4 CENNÉ KOVY !!!

ADÉLA ŠINEROVÁ - ZLATO kata
BARBORA ZNAMENÁČKOVÁ - BRONZ kata
DAVID KAVALÍR - BRONZ kata
DAVID KAVALÍR - BRONZ kumite

Velká gratulace a hrdost klubu.👊👌🧘‍♂️
MY JSME TU 25 LET. !!!
PŘIHLAŠTE SE NYNÍ A REZERVUJTE SI MÍSTO NA NÁBOR V ZÁŘÍ.
...

2 weeks ago

Adéla Šinerová v nabité kategorii 31 závodnic si vedla excelentně. V eliminačních kolech porazila soupeřky z Německa a Polska tím se probojovala až do finále, kde se utkala s českou závodníci Vendulou Štěpánovou, kde zápas skončil jasně 5-0 pro Áďu.

Barbora Znamenáčková se ve své aktuální kategorii U21 setkala v prvním kole s německou závodnicí a zápas bohužel skončil 3:2 pro Němku Lauru Dreyer, která se ale následně probojovala do finále Tím měla Bára možnost pokračovat v boji o třetí místo v repasáži. Obě dvě soupeřky, se kterými Bára bojovala o bronzovou medaili porazila na plné čáře 5:0 a bere tedy krásnou bronzovou medaili.
V kategorii 18+ (tedy kategorie seniorky - ženy) do které se přihlásilo celkem 30 karatistek s převahou závodnic z Německa, ale také z Kanady, Polska a Ukrajiny se neztratila. První kolo porazila Němku Theresu Bock 4:1. V druhém kole se setkala s vítězkou kategorie U21 Kamilou Bracikowskou z Polska a podlehla 1:4. Dále už nemohla pokračovat, protože Bracikowska v dalším kole prohrála.

David Kavalír si vedl také báječně. V prvním kole s Polákem zvítězil 4:1. V dalším kole 5 praporků pro našeho závodníka. Třetí kolo, tedy boj o finále bohužel podlehl s Němcem 1:4. Tím ho čekala repasáž o třetí místo, která se mu vydařila a poslední kata Gojushiho-Dai a vyhrál 4:1 nad závodníkem z Litvy. Skvělý výkon a jasný bronz.

David Kavalír ještě bojoval v kumite U18 do 76 kg, kde bral také bronzovou medaili.